human hair wigs are expensive as compared to synthetic wigs 2.

Kontakt

Optolux AB
Tureholm Oxhagen 2, 619 92 Trosa
Sweden

tel +46 8 6129955

SAAS Instruments Oy
Henry Fordin katu 5 B, 00150 Helsinki,
Finland VAT FI02980049

tel +358 9 6860 610
fax +358 9 6860 6130
info@saas.fi


Håkan Långstedt

Verkställande direktör / Projektförsäljning
mobile: + 358 (0)400 418046
email: hokke@saas.fi


Johanna Savolainen

Försäljningschef / Projektförsäljning & Grosshandel
mobile: + 358 (0)40 720 6607
email: johanna@saas.fi


Mikko Leppänen

Försäljning / Grosshandel
mobile: + 358 (0)40 184 9569
email: mikko@saas.fi


Walter Långstedt

Försäljning & Export
mobile: + 358 (0) 40 707 1194
email: walter@saas.fi




Sari Saharinen

Försäljning
mobile: + 358 (0)50 307 0323
email: sari@saas.fi


Johannes Weckman

Marketing & Media
mobile: + 358 (0)40 510 1949
email: johannes@saas.fi


Annika Långstedt

Administration & Export
mobile: + 358 (0) 40 833 5210
email: annika@saas.fi


Roger Jurstedt

SVERIGE
Försäljning
tel: + 46 8 612 9955
mobile: + 46 70 859 3021
email: roger@optolux.se


Mario Ewerbeck

R & D
mobile: + 358 (0)40 876 7149
email: mario@saas.fi





Jonne Katainen

Produktion direktör
tel: + 358 (0)40 801 9136
email: jonne.katainen@saas.fi


Ossi Markkula

Produktion
tel: + 358 (0)40 801 9136
email: ossi.markkula@saas.fi


Kristiina Siltanen

Produktion
tel: + 358 (0)40 801 9136